office@rubox.pl / +48 508 898 946

Strzelnice wojskowe

Czerpiąc doświadczenia z współpracy z przedstawicielami służb mundurowych i wojskowych, oferujemy rozwiązania, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby i wymagania wojska.

FULL LEEWAY

Ściana z bloków balistycznych RUBOX do budowy mobilnych kulochwytów w dowolnej lokalizacji – wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dojazdu samochodem. pojedynczy człowiek może donieść każdy element Modułowego Systemu Balistycznego RUBOX w dowolne miejsce.

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

W ten sposób możesz zbudować konstrukcje kulochwytów w dowolnych lokalizacjach terenowych. Czy to jest strzelnica garnizonowa, czy strzelnica zamknięta, strzelica otwarta, pas taktyczny, środek lasu lub pustyni, teren podmokły, czy jaskinia, czy ściana skalna w górach, czy trudno dostępne pomieszczenie w budynku, w tych miejscach możesz zbudować kulochwyt, który zapewni Ci doskonałe właściwości przechwytujące pocisków o energii nawet 17952 Joules wystrzelonych z odległości 1 metra od ściany kulochwytu

INDYWIDUALNE WARUNKI DO ĆWICZEŃ

Możesz w ten sposób zaadoptować każde miejsce do odbycia specjalistycznego szkolenia strzeleckiego, w którym będziesz mógł strzelać z broni palnej jaką będziesz używać w czasie działań taktycznych. Jeżeli potrzebujesz utworzyć miejsce bezpieczne (ukrycie) dla ludzi możesz wykorzystać do jego budowy elementy Modułowego Systemu Balistycznego RUBOX. Budowa ściany kulochwytu jest bardzo łatwa i szybka. Kulochwyt RUBOX wymaga stabilnego i wypoziomowanego podłoża o odpowiedniej nośności stosownie do wagi użytych modułów. Demontaż kulochwytu RUBOX jest również łatwy. Jeżeli do kulochwytu strzelałeś pociskami zbudowanymi z metali szkodliwych dla zdrowia i środowiska, w kulochwycie znajdują się związki tych metali.

PAMIĘTAJ!

Opróżniając granulat balistyczny, musisz zastosować procedury wykonywania prac z odpadami niebezpiecznymi.

Rozwiązania dla zastosowań cywilnych

Nasze rozwiązania opierają się na naszym doświadczeniu, rozwoju nowych technologii i specjalistycznej wiedzy; w sposób kompleksowy zaspokajają potrzeby i oczekiwania szkoleniowe najbardziej wymagających klientów.

Służby mundurowe

Nasza znajomość służb mundurowych i środowiska w którym działają, pozwala na zapewnienie kompleksowe rozwiązania odpowiadające ich potrzebom i oczekiwaniom szkoleniowym oraz wymaganiom operacyjnym operacji polowych.

Dla wojska

Czerpiąc doświadczenia z współpracy z przedstawicielami służb mundurowych i wojskowych, oferujemy rozwiązania, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby i wymagania wojska.