Zabudowa Pomieszczeń KLOCE PRZECHWYTUJĄCE

Moduły systemu RUBOX

Modułowy System Balistyczny przeznaczony do budowy ścian balistycznych, kulochwytów, osłon i obiektów specjalnych, typu: shooting house, strzelnice mobilne, punkty strzeleckie oraz obiekty treningowe do realizacji szkoleń strzeleckich i taktycznych

ZABUDOWA POMIESZCZEŃ – KLOCE PRZECHWYTUJĄCE

Jako element imitujący meble i inne elementy wyposażenia mieszkalnego pozwalają na bezpieczne tworzenie barier, barykad ćwiczebnych mających na celu utrudnienie działania na obiekcie lub w terenie otwartym. Kloce przechwytujące zabezpieczają przed rykoszetami pocisków oraz wychwytują i zatrzymują przypadkowo wystrzelone pociski zapewniając bezpieczeństwo podczas treningu.

TRANSFERY GRAFICZNE NA BLOKACH SYSTEMU RUBOX

Maja za zadanie odzwierciedlać realne warunki w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynku. Stanowią idealny element wyposażenia ścian pomieszczeń bez zabierania powierzchni obiektu. Trwałość transferu podczas eksploatacji systemu RUBOX jest kluczowym elementem oddziaływania na ćwiczących gdyż nie dochodzi do degradacji kulochwytu nawet przy ciężkim ostrzale z broni strzeleckiej a co za tym idzie treningi mogą być prowadzone cyklicznie bez obawy trwałego uszkodzenia kulochwytu i transferu znajdującego się na nim. Jest to idealny środek dydaktyczny zmieniający spojrzenie na odzwierciedlenie realnych warunków taktycznych.

Rozwiązania dla zastosowań cywilnych

Nasze rozwiązania opierają się na naszym doświadczeniu, rozwoju nowych technologii i specjalistycznej wiedzy; w sposób kompleksowy zaspokajają potrzeby i oczekiwania szkoleniowe najbardziej wymagających klientów.

Służby mundurowe

Nasza znajomość służb mundurowych i środowiska w którym działają, pozwala na zapewnienie kompleksowe rozwiązania odpowiadające ich potrzebom i oczekiwaniom szkoleniowym oraz wymaganiom operacyjnym operacji polowych.

Dla wojska

Czerpiąc doświadczenia z współpracy z przedstawicielami służb mundurowych i wojskowych, oferujemy rozwiązania, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby i wymagania wojska.